O firmie STYL 4U

Firma STYL 4U otwarła pierwszy Salon Firmowy Stolbudu Włoszczowa S.A. w Jeleniej Górze.

Nasze bardzo wysokie doświadczenie biznesowe pozwalają nam na zagwarantowanie Klientom obsługi na najwyższym poziomie. Oferujemy rozwiązania kompleksowe. Jesteśmy w stanie wyposażyć każdy obiekt w drzwi wewnętrzne, wejściowe(zewnętrzne i do mieszkań) oraz okna drewniane, drewniano-aluminiowe i PVC.

Profesjonalny montaż wyrobów Stolbudu Włoszczowa wykonują nasze ekipy montażowe, autoryzowane przez włoszczowskiego producenta.

Serdecznie zapraszamy!O firmie STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. to jeden z najbardziej liczących się na rynku producentów drewnianej stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Podstawowym surowcem wykorzystywanym do produkcji jest wysokiej jakości drewno, które wstępnej obróbce poddane było we własnym tartaku.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne honorowane na rynku budowlanym.

Jakość naszej drewnianej stolarki potwierdza Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001, a także imponująca ilość nagród zdobytych na imprezach targowych, oraz w ogólnopolskich konkursach i plebiscytach.

Nasze usługi wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Polityka cookies